ДЕНЬ ЗНАНЬ !!!

2012-09-01

/Files/photogallery/732/IMG_1380.JPG

Шановні освітяни!!!

Від усього серця вітаємо Вас з Днем Знань! Славна традиція святкувати перший день нового навчального року об'єднала багато поколінь: без перебільшення, його відзначають всі, від вихованців дитячих садів до людей, які давно вже закінчили школу або вуз. Це наше спільне свято, тому що в основі будь-якої справи, будь-якої професії і навіть хоббі лежать знання. Вони дають людині впевненість і свободу у виборі життєвого шляху, можливість домогтися успіху і реалізувати свої здібності. Педагоги дошкільних освітніх установ, вчителі, викладачі - це ті люди, які відкривають нам навколишній світ. Від їх таланту, відповідальності і професіоналізму залежить дуже і дуже багато чого. Наші педагоги та вихованці завжди відрізнялися високим інтелектуальним потенціалом, і ми віримо, що всі разом ми збережемо і примножимо його. Бо Шамраївка – територія успіху, а успіх починається зі школи!

У цей світлий день ми бажаємо всім нам зберегти дитячу спрагу знань, юнацьку допитливість розуму і зрілість міркувань! Зі святом 1-го вересня!

Ось як воно відбулося в Шамраївському НВК!

/Files/photogallery/732/IMG_1375.JPG/Files/photogallery/732/IMG_1343.JPG/Files/photogallery/732/IMG_1357.JPG/Files/photogallery/732/IMG_1377.JPG/Files/photogallery/732/IMG_1388.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 15

Коментарi